MAĞAZAMIZA BEKLERİZ

ÖZTUNA D.T.M.
BOSCH YETKİLİ SATICISI

Osmangazi Mahallesi
Mona Roza Cad. No: 4 D
Şehitkamil / GAZİANTEP

0541 733 50 60

Mobil Cihazlar İçin Navigasyon

(Mobil cihazlarda daha verimli çalışan bir özelliktir.)
Butona basmadan önce cihazınızın GPS’ini aktif etmeyi unutmayınız.

Merak Edilenler

SIK SORULAN SORULAR

Ürün kullanım kılavuzuna nasıl ulaşabilirim?

Ürün kullanım kılavuzlarını www.bosch-home.com.tr ‘dan indirebilirsiniz. Kullanım kılavuzunu indirebileceğiniz sayfaya gitmek için buraya tıklayınız. İhtiyacınız olan kılavuzu burada bulamazsanız lütfen Çağrı Merkezi ile irtibata geçiniz. 444 6 333

Nasıl servis kaydı oluşturabilirim?

www.bosch-home.com.tr ‘da Müşteri Hizmetleri başlığı altında bulunan “Online Servis Kaydı” uygulaması ile internet üzerinden servis kaydı oluşturabilir ya da Çağrı Merkezimizi (444 6 333) arayabilirsiniz.

Online Servis Kaydı için tıklayın. 

Lamba veya kombi gibi evdeki diğer ürünler Home Connect sistemine eklenebilir mi?

Şu ana dek sadece ev aletlerine odaklandık fakat her zaman yeni fikirlere açığız. Ürünlerimiz ve Home Connect platformu diğer ev otomasyonu sistemlerine entegre edilebilir.

Home Connect için Wi-Fi modemim için en düşük gereksinimler nelerdir?

Home Connect sistemi pazarda sunulan 5 yıldan eski olmayan (tahmini) tüm standart Wi-Fi modemlerde çalışabilir. Güvenlik gerekçelerinden dolayı, Wi-Fi bağlantınız (WPA veya WPA2 kriptolama sistemi ile) şifrelenmelidir. Eğer Wi-Fi bağlantınız şifrelenmiş değil ise, ürünlerinizin Home Connect kurulumunu yapamazsınız.

Home Connect güvenlik sistemini özel kılan yapılar nelerdir?

Güvenlik sistemimiz çeşitli standartlardan oluşmakta, veri aktarımı Home Connect protokolünü baz almaktadır. Sadece gerekli veriler, anonim olarak Home Connect sunucularında kaydedilmektedir. İletişim sadece şifreli ağ bağlantıları üzerinden gerçekleşebilmektedir; güvenlik sertifikaları, sunucudaki güvenlik duvarı ve Home Connect uygulaması için şifre koruması ek güvenliği sağlamaktadır.

İLETİŞİM FORMU

SORU, GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİZNİZİ BİZE İLETİN LÜTFEN